людям із порушенням зору
Комунальне некомерційне підприємство "Коропська центральна лікарня" Коропської селищної ради

Отримали ліки від ZDOROVI agency

Дата: 09.06.2023 12:52
Кількість переглядів: 16

Коропська центральна лікарня отримала ліки та витратні матеріали від Національної агенції гуманітарної допомоги ZDOROVI agency

Вони будуть використовуватися для пацієнтів, які перебувають на стаціонарному та амбулаторному лікуванні в КНП «Коропська центральна лікарня».

Серед наданої допомоги – антибіотики, противірусні препарати, від захворювань травної системи, жарознижувальні, від гіпертонії, протизапальні засоби, розчини для ін’єкцій та інші.

А також катетери, безконтактні термометри, бинт, компреси, голки, марлеві серветки, стерильні покриття, шприци та інші вироби медичного призначення.

Повний список (із 74 позицій) – на офіційному сайті Коропської громади https://koropska-gromada.gov.ua/news/1663234642/

Дякуємо ZDOROVI agency за надану підтримку!